Sadhu Bhavan
Sadhu Bhavan

Sadhu Bhawan to miejsce przeznaczone dla sadhu – starszych waisznawów, którzy poświęcili swoje życie głoszeniu przesłania Czaitanji Mahaprabhu. Dom, w którym będą mogli spędzić trochę czasu na odpoczynku i rekreacji oraz skupić się na słuchaniu, intonowaniu, studiowaniu i pisaniu. Sadhu Bhavan stwarza możliwości obcowania z nauczycielami i osobami duchowo zaawansowanymi poprzez bezpośredni kontakt podczas spotkań, seminariów czy indywidualnych konsultacji.

Sadhu Bhawan jest inicjatywą Vanamalego dasa, właściciela gruntu, na którym znajduje się ów zaciszny dom (gospodarstwo ma w sumie 10 hektarów) oraz Kryszna Kszetry Swamiego. Maharaj regularnie przynajmniej raz w roku przyjeżdża i mieszka w Sadhu Bhavan przez minimum miesiąc. Regeneruje swoje siły, dużo pisze, odpoczywa. Uczniowie mają możliwość bezpośredniego służenia mu, atmosfera mniej formalna niż w świątyniach umożliwia nawiązanie bliższego kontaktu.

Sadhu Bhavan stanowi komfortowe miejsce odpoczynku od miejskiego chaosu po trudach nauczania. Bliskość dużych miast Warszawy czy Łodzi z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi, (kolej, sieć autostrad i tras szybkiego ruchu) stwarza możliwość dotarcia do Sadhu Bhavan w krótkim czasie. Pełna oferta zakwaterowania oraz program spotkań i seminariów dostępny jest na stronie www.sadhubhavan.pl Znajdziecie tam również informacje na temat planowanych najbliższych pobytów Maharaja i innych gości. Zapraszamy.